Svetovalna služba

Svetovalna služba je namenjena svetovanju dijakom, učiteljem in staršem. Koordinira svetovanje in pomoč dijakom s posebnimi potrebami. Pripravlja program zdravega življenja za dijake. Vodi vpis v srednjo šolo, svetuje pri izbiri študija in poklica, za starše pripravlja predavanja z različnimi temami. Pri izvedbi nalog sodeluje z zunanjimi institucijami. Sodeluje z vzgojitelji v dijaškem domu in vodstvom šole pri načrtovanju, spremljanju in evalvaciji razvoja šole ter neposrednega šolskega dela.

Svetovalno delo opravljata dve svetovalni delavki:

Tina Vrčon (gimnazijski program, 1. in 2. letnik programa predšolska vzgoja)
           tina.vrcon@ss-venopilon.si, (05) 36 64 118
           Svetovalna delavka je na voljo vsak dan med 8.30 in 14.30, starši se lahko za srečanje dogovorijo telefonsko ali preko elektronske pošte.

Ivana Daolio (3. in 4. letnik programa predšolska vzgoja; koordinacija dela z dijaki s posebnimi potrebami)
          ivana.daolio@ss-venopilon.si, (05) 36 64 128