Svetovalna služba

Svetovalna služba je namenjena svetovanju dijakom, učiteljem in staršem. Koordinira svetovanje in pomoč dijakom s posebnimi potrebami. Pripravlja program zdravega življenja za dijake. Vodi vpis v srednjo šolo, svetuje pri izbiri študija in poklica, za starše pripravlja predavanja z različnimi temami. Pri izvedbi nalog sodeluje z zunanjimi institucijami. Sodeluje z vzgojitelji v dijaškem domu in vodstvom šole pri načrtovanju, spremljanju in evalvaciji razvoja šole ter neposrednega šolskega dela.

Svetovalno delo opravljata dve svetovalni delavki:

• Tina Vrčon (gimnazijski program, 3. in 4. letnik programa predšolska vzgoja)

tina.vrcon@ss-venopilon.si; (05) 36 64 118

Svetovalna delavka je na voljo vsak dan med 7.30 in 14.30, starši se lahko za srečanje dogovorijo telefonsko ali preko elektronske pošte.

• Sara Bensa (1. in 2. letnik programa predšolska vzgoja)

sara.bensa@ss-venopilon.si, (05) 36 64 128

Svetovalna delavka je na voljo vsak ponedeljek in torek med 7.30 in 14.30, starši se lahko za srečanje dogovorijo telefonsko ali preko elektronske pošte.