Govorilne ure za dijake

PRIIMEK IN IME UČITELJA dan v tednu čas ŠT. UČILNICE
ANTONAC TATJANA torek 10.00-11.15 kabinet 27
BATAGELJ TATJANA torek 13.00-13.45  zbornica
BOŽIČ MAGDALENA sreda 9.40-10.25 kabinet 52
BRATAŠEVEC LAURA ponedeljek 10.30-11.15 kabinet 38
BRATINA BERNARD sreda 9.40-10.30 kabinet 39
BRATINA ELIZABETA petek 10.30-11.15 kabinet 47
BUČEK METKA petek 8.50-9.35 DD 115
BUDANOVIĆ JERONČIČ JASNA ponedeljek 10.30-11.15 kabinet 27
CEKET ODAR MATEJA torek 10.30-11.15 kabinet 38
CIGOJ DROBNIČ BARBARA petek 9.40-10.25 kabinet 31
CVEK ALEKSANDER
ČERV VIDA petek 9.40-10.25 DD 1
DOLJAK JASMINA
FARSURE SAMUEL petek 10.30-11.15 24
FERJANČIČ ŽGAVC KARMEN petek 10.30-11.15 DD 120
FERLETIČ KATJUŠA torek 9.40-10.25 27
FRATNIK KOBE NATAŠA ponedeljek 11.20-12.05 kabinet 57
FURLAN LEJA petek 8.00-8.45 kabinet 23
JELERČIČ BUČINEL ŠPELA petek 9.40-10.25 zbornica
JURETIČ VITJAN torek 9.40-10.25 34
KOBAL TADEJA sreda 9.40-10.25 kabinet 23
KODELJA TATJANA torek 9.40-10.25 kabinet 52
KOLENC METKA sreda 9.40-10.25  zbornica
KOMPARA ŽVOKELJ URŠKA petek 10.30-11.15 zbornica
KREČIČ URŠKA ponedeljek 9.40-10.25 plesna uč. 64
LEMUT BAJEC MELITA ponedeljek 9.40-10.25 kabinet 52
LEMUT KARMEN četrtek 9.40-10.25 DD 112
LOKAR  LAVRENČIČ  VLASTA petek 8.50-9.35 DD 116
MALIK METODA četrtek 9.40-10.25 DD 114
MARGON PAVLINA petek 10.30-11.15 zbornica
MARUŠIČ SONJA petek 9.40-10.25 32
MOČNIK ALENKA sreda 10.30-11.15 kabinet 23
PLEŠNAR DAMJANA sreda 12.10-12.55 kabinet 57
PIVK KATJA sreda 8.50-9.35 zbornica
POLJŠAK KATARINA sreda 10.30-11.00 zbornica
PREZELJ MATJAŽ četrtek 9.40-10.25 kabinet 42
SEVER IGOR sreda 10.30-11.15 zbornica
SLEJKO BRIGITA četrtek 10.30-11.15 kabinet 38
ŠALJIĆ PODEŠVA BOJANA četrtek 8.50-9.35 DD 119
ŠČEK URBAN ponedeljek 9.40-10.25 kabinet 33
ŠEN VITEZ IRENA torek 8.50-9.35 kabinet 42
TERBIŽAN MAJA četrtek 9.40-10.25 kabinet 27
TROŠT MATJAŽ torek 9.40-10.25 kabinet 23
VIDMAR ALENKA četrtek 9.40-10.25 kabinet 38
ŽAKELJ BOJANA ponedeljek 9.40-10.25 kabinet 38

 

Share on FacebookShare on Google+