Karierno svetovanje

Odločitev o nadaljnji poklicni ali študijski poti je odločitev, ki pomembno zaznamuje življenje posameznika. Zato naj bo skrbna, preudarna in premišljena. Zanjo si vzemite dovolj časa. Že tekom srednješolskega izobraževanja bodite usmerjeni v prihodnost. Učite se, osvajajte nova znanja in bodite radovedni. Sodelujte. Sprejemajte izkušnje odraslih, vaših učiteljev in staršev. Razmišljajte o vaših spretnostih, talentih in sposobnostih. Predvsem pa verjemite vase in si zaupajte, da vam lahko uspe nemogoče.

»Vemo, kaj smo, toda ne vemo, kaj bi lahko bili.«  (W. Shakespeare)

SPREJEM V ŠTUDENTSKI DOM

Objavljen je Razpis za sprejem novincev v študentske domove in subvencionirane zasebne nastanitve. Več informacij najdete tukaj. Prošnjo za sprejem oddate na portalu eVŠ med 1. 7. 2022 in 16. 8. 2022.

VPIS V VISOKO ŠOLSTVO ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

VPIS V VIŠJE ŠOLSTVO ZA ŠOLSKO LETO 2022/23

ODDAJA PRIJAVE ZA VPIS V VISOKO ŠOLSTVO

INDIVIDUALNO KARIERNO SVETOVANJE UNIVERZA LJUBLJANA

Dijaki imate možnost osebnega kariernega svetovanja, ki ga nudijo sodelavci Univerze Ljubljana in sicer:

• neposredno lahko kontaktirate gospo Sabino Žnidaršič (+386 30 641 640; Sabina.Znidarsic@uni-lj.si ) in se dogovorite za način in termin srečanja,
  • preko portala POPR (po prijavi v portal vstopite v zavihek “svetovanja”, pogledate koledar svetovanj in se vpišete v proste termine, kasneje prejmete na vaš elektronski naslov zoom povezavo)- navodila za registracijo, video z navodili za prijavo

Ponudba brezplačnih kariernih svetovanj- kontakte najdete tukaj.

Pri iskanju informacij so ti lahko v pomoč naslednje povezave: