Karierno svetovanje

Odločitev o nadaljnji poklicni ali študijski poti je odločitev, ki pomembno zaznamuje življenje posameznika. Zato naj bo skrbna, preudarna in premišljena. Zanjo si vzemite dovolj časa. Že tekom srednješolskega izobraževanja bodite usmerjeni v prihodnost. Učite se, osvajajte nova znanja in bodite radovedni. Sodelujte. Sprejemajte izkušnje odraslih, vaših učiteljev in staršev. Razmišljajte o vaših spretnostih, talentih in sposobnostih. Predvsem pa verjemite vase in si zaupajte, da vam lahko uspe nemogoče.

»Vemo, kaj smo, toda ne vemo, kaj bi lahko bili.«  (W. Shakespeare)

AKTUALNO

WORLD EDUCATION FAIR– informacije glede študija v tujini in predstavitve fakultet, 7. 10. 2022. Več informacij in prijava tukaj.

Število sprejetih in minimumi v prvem prijavnem roku za študijsko leto 2022/23.

VPIS V VISOKO ŠOLSTVO ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

VPIS V VIŠJE ŠOLSTVO ZA ŠOLSKO LETO 2022/23

ODDAJA PRIJAVE ZA VPIS V VISOKO ŠOLSTVO

INDIVIDUALNO KARIERNO SVETOVANJE UNIVERZA LJUBLJANA

Dijaki imate možnost osebnega kariernega svetovanja, ki ga nudijo sodelavci Univerze Ljubljana in sicer:

• neposredno lahko kontaktirate gospo Sabino Žnidaršič (+386 30 641 640; Sabina.Znidarsic@uni-lj.si ) in se dogovorite za način in termin srečanja,
  • preko portala POPR (po prijavi v portal vstopite v zavihek “svetovanja”, pogledate koledar svetovanj in se vpišete v proste termine, kasneje prejmete na vaš elektronski naslov zoom povezavo)- navodila za registracijo, video z navodili za prijavo

Ponudba brezplačnih kariernih svetovanj- kontakte najdete tukaj.

Pri iskanju informacij so ti lahko v pomoč naslednje povezave: