Skoči na glavno vsebino

V sredo, 18. maja 2022, je v dvorani prve slovenske vlade potekala zaključna prireditev naše šole. Namenjena je bila predvsem pregledu najvidnejših in najuspešnejših dosežkov iztekajočega se šolskega leta. Ponosni smo, da smo tudi letos zakladnico šolskih uspehov obogatili s številnimi dosežki. Tokrat smo jih predstavili nekoliko drugače, bolj sproščeno in v slogu medijsko prepoznavne podobe. Temu primerno smo jo tudi poimenovali, in sicer Srednja šola Veno Pilon ima talent. Prek različnih točk smo predstavili področja, na katerih so bili letos naši dijaki še posebej uspešni, obenem pa smo se zahvalili letošnjim maturantkam in maturantom, ki so pustili neizbrisen pečat na naši šoli.
Ker letos praznujemo 70-letnico obstoja Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina, smo na prireditvi izpostavili tudi pomen kritičnega vrednotenja preteklosti za grajenje trdne sedanjosti in polaganje temeljev uspešni prihodnosti. Ponosni smo na prehojeno pot in zdaj smelo, polni zagona ter optimizma zremo v prihodnost.

 

 

 

 

 

Dostopnost