Govorilne ure za starše

SKUPNE GOVORILNE URE v šolskem letu 2022/2023

TERMINI SKUPNIH GOVORILNIH UR: 29. november 2022, 14. februar 2023 in 18. april 2023 ob 17. uri.

PRIIMEK IN IME UČITELJA RAZREDNIK PREDMET ŠTEVILKA UČILNICE
ANTONAC TATJANA   SOC, PPO kabinet 44
BATAGELJ TATJANA   ANG kabinet 52
BOŽIČ MAGDALENA 4. a ANG učilnica 51
BRATAŠEVEC LAURA 3. e SLO učilnica 39
BRATINA BERNARD   KEM, NAR učilnica 45
BRATINA ELIZABETA 1. e LIK, LUM učilnica 66
BUČEK METKA 2. č USI-GLA, USI-INS učilnica 40
BUDANOVIĆ JERONČIČ JASNA   PSI, RUP kabinet 22
CEKET ODAR MATEJA   SLO učilnica 19
CIGOJ DROBNIČ BARBARA 4. e BIO, VZO učilnica 28
CVEK ALEKSANDER   FIL zbornica
ČERV VIDA 1. č USI-GLA, USI-INS učilnica 58
DAOLIO IVANA   PPO, VZO kabinet 44
DOLJAK JASMINA  
FARSURE SAMUEL 1. a FRA učilnica 49
FERJANČIČ ŽGAVC KARMEN 4. č USI-GLA, USI-INS, GIZ učilnica 48
FERLETIČ KATJUŠA   KOV kabinet 27
FRATNIK KOBE NATAŠA   GLA; USI-GLA, USI-INS kabinet 57
IPAVEC RAJKO   KEM kabinet 31
JELERČIČ BUČINEL ŠPELA   ANG zbornica
JURETIČ VITJAN   FIZ učilnica 34
KOBAL TADEJA   MAT učilnica 21
KODELJA TATJANA   ITA učilnica 22
KOLENC METKA   ZGO zbornica
KOMPARA LUKA 2. a ANG zbornica
KOMPARA ŽVOKELJ URŠKA   INF, IKT zbornica
KREČIČ URŠKA 2. e PLE kabinet 33
LEMUT BAJEC MELITA  
LEMUT KARMEN   PUD, POD DD 112
LOKAR  LAVRENČIČ  VLASTA 3. č GLA, USI-GLA, USI-INS DD 116
MALIK METODA   USI-GLA, USI-INS zbornica
MARC MAJA   VES zbornica DD
MARGON PAVLINA 2. d ŠVZ učilnica 4
MARUŠIČ SONJA 3. a BIO učilnica 32
MOČNIK ALENKA 3. b MAT učilnica 25
MUŽICA ROZANA   ITA zbornica
PLEŠNAR DAMJANA 2. d LUM učilnica 56
PIVK KATJA   ŠVZ zbornica
POLJŠAK KATARINA   NEM, ANG učilnica 3
PREZELJ MATJAŽ   DRO, GEO, ZGO kabinet 42
SEVER IGOR 4. d ŠVZ zbornica
SLEJKO BRIGITA   SLO učilnica 41
ŠALJIĆ PODEŠVA BOJANA   UME-GLA, USI-GLA, USI-INS DD 119
ŠČEK URBAN 1. b FIZ, MAT, MAO zbornica
ŠEN VITEZ IRENA 1. d GEO, ZGO, DRO učilnica 43
TERBIŽAN MAJA   PSI, IGO kabinet 22
TROŠT MATJAŽ   MAT učilnica 25
VIDMAR ALENKA 4. b SLO učilnica 40

 

GOVORILNE URE RAZREDNIKOV v šolskem letu 2022/2023

Govorilne ure z razrednikom so možne v živo ob dnevih in terminih, ki so objavljeni v spodnji tabeli. Potrebna je predhodna najava na njihov elektronski naslov.

  RAZREDNIK

KABINET/

UČILNICA

DAN  V  TEDNU ČAS
1. a

SAMUEL FARSURE

samuel.farsure@ss-venopilon.si

kabinet 52 ponedeljek 10.30–11.15
1. b

URBAN ŠČEK

urban.scek@ss-venopilon.si

kabinet 33 torek 8.50–9.35
1. č

VIDA ČERV

vida.cerv@ss-venopilon.si

dijaški dom, 1. nadstropje, učilnica 1L sreda 10.30–11.15
1. d

IRENA ŠEN VITEZ

irena.sen@ss-venopilon.si

kabinet 42 četrtek 9.40–10.25
1. e

ELIZABETA BRATINA

elizabeta.bratina@ss-venopilon.si

kabinet 47 četrtek 9.40–10.25
2. a

LUKA KOMPARA

luka.kompara@ss-venopilon.si

2. č

METKA BUČEK

metka.bucek@ss-venopilon.si

dijaški dom, učilnica 115 ponedeljek 10.30–11.15
2. d

DAMJANA PLEŠNAR

damjana.plesnar@ss-venopilon.si

učilnica 56 ponedeljek 9.40–10.25
2. e

URŠKA KREČIČ

urska.krecic@ss-venopilon.si

učilnica 64, plesna učilnica torek 11.20–12.05
3. a

SONJA MARUŠIČ

sonja.marusic@ss-venopilon.si

kabinet 31 četrtek 8.50–9.35
3. b

ALENKA MOČNIK

alenka.mocnik@ss-venopilon.si

kabinet 23 ponedeljek 13.00–13.45
3. č

VLASTA LOKAR LAVRENČIČ

vlasta.lokar-lavrencic@ss-venopilon.si

dijaški dom, učilnica 116 petek 8.50–9.35
3. d

PAVLINA MARGON

pavlina.margon@ss-venopilon.si

kabinet 23 petek 8.50–9.35
3. e

LAURA BRATAŠEVEC

laura.bratasevec@ss-venopilon.si

kabinet 38 torek 10.30–11.15
4. a

MAGDALENA BOŽIČ

magda.bozic@ss-venopilon.si

učilnica 51 sreda 8.00–8.45
4. b

ALENKA VIDMAR

alenka.vidmar@ss-venopilon.si

kabinet 38 četrtek 10.30–11.15
4. č

KARMEN FERJANČIČ ŽGAVC

karmen.ferjancic@ss-venopilon.si

dijaški dom, učilnica 120 torek 8.50–9.35
4. d

IGOR SEVER

igor.sever@ss-venopilon.si

kabinet 23 ponedeljek 8.50–9.35
4. e

BARBARA CIGOJ DROBNIČ

barbara.cigoj@ss-venopilon.si

kabinet 31 sreda 10.30–11.15

 

Share on FacebookShare on Google+