Zaradi prekomerne rabe mobilnih telefonov smo se na šoli odločili, da organiziramo teden, namenjen ozaveščanju o koristnih in škodljivih učinkih zaslonske tehnologije, ki smo ga poimenovali Izklopi net, obišči svet! Z akcijo smo želeli, da dijaki pospravijo telefone v šolske torbe in namesto tega raje pogledajo sovrstnikom v oči ter poiščejo drugačne načine preživljanja časa. Da bi dosegli načrtovano, smo se odločili, da med glavnima odmoroma pripravimo različne delavnice. Tako smo v tednu med 31. 5. in 3. 6. pekli palačinke, se ukvarjali s športom, debatirali in ustvarjali. Želimo si, da se takšne dejavnosti ohranijo tudi v prihodnje. V pristnih medsebojnih stikih se lahko veliko naučimo drug od drugega in tako bogatimo skupnost, katere del smo.

GALERIJA DOGAJANJA