Skoči na glavno vsebino

V petek, 21. 5. 2021, je šolanje na pilonu zaključila generacija 2017–2021. Kljub omejitvam, ki niso omogočale izvedbe maturantske četvorke ter predaje ključa, kot smo ju bili navajeni v preteklosti, smo dan preživeli v prijetnem vzdušju ter skovali nova, nepozabna doživetja. Po ogledu filma, ki so ga maturantom v spomin pripravile razredničarke, so se ti z rožicami zahvalili posameznim profesorjem, se v »mehurčkih« fotografirali v objemu ajdovskega grajskega obzidja, še zadnjič skupaj obiskali Kukaj ter se za zaključek posladkali s sladoledi, ki jih je maturantom počastilo podjetje Leone. Ravnatelj pa je prvič v zgodovini naše šole podelil  peresi dvema izjemnima dijakoma. Rok Čebron in Feliks Možina sta skozi leta svojega bivanja in dihanja s pilonom pomembno soustvarjala podobo naše šole v javnosti.

 

 

Dostopnost