Dijaki četrtih letnikov programa Predšolska vzgoja smo se pri izbirnem predmetu Šport za otroke udeležili dvodnevnega tabora v Bohinju. Zjutraj smo se z vlakom odpravili v Bohinjsko Bistrico, kjer so nas tamkajšnji voditelji lepo sprejeli. Takoj smo pričeli z športnimi aktivnostmi. Najprej smo plezali po naravni steni, medtem pa si je druga polovica s kolesi ogledovala prelepo okolico Bohinjske Bistrice. Vloge smo kasneje zamenjali. Zvečer smo po odlični večerji posedali ob tabornem ognju, ki smo ga sami pripravili. Ob pripovedovanju zgodb smo lepo zaključili prvi dan.

Naslednji dan smo bili že zgodaj zjutraj v polnem pogonu, saj nas je čakal pohod na planino Vogar, kjer se je ob jutranjih urah lepo raztezala “bela odeja”. Po kosilu smo se preizkusili še v veslanju. Za konec pa smo se okopali v Bohinjskem jezeru in vsi utrujeni proti večeru odšli domov. Po tako aktivnem in prijetnem udejstvovanju smo si obljubili, da bomo skupaj izvedli še več takšnih aktivnosti.