brezMeja32

Na prireditvi Brez meja, ki se je odvijala 2. junija v Dvorani prve slovenske vlade, se je predstavil dekliški zbor naše šole, ki ga s pomočjo korepetitorke Metke Jereb vodi strokovna magistrica Neda Sancin, in šolska francoska gledališka skupina pod mentorstvom francoskega profesorja Samuela Farsurja. 11 dijakov, ki se učijo francoščine, je uprizorilo odlomek iz dela Migranti, s katerim so sodelovali na frankofonskih dnevih v Celju.
Dekliški pevski zbor pa se je letos udeležil zborovskega festivala v Toskani. Na omenjeni prireditvi so dekleta zapela pesmi, ki so se jih naučila v Toskani, pa tudi tiste, s katerimi so se predstavila na dveh koncertih v okviru festivala. Utrinke si oglejte v GALERIJI.